Z wizytą w Kuźni Reklamy

Nasza wizyta w Kuźni Reklamy była strzałem w dziesiątkę! Uczniowie do końca nie wiedzieli, gdzie tym razem ich zaprowadzimy. Atrakcyjne oprowadzanie po zakładzie pracy spodobało się naszym świetliczakom. Panowie z humorem opowiadali, jak działa ich firma. Oglądaliśmy maszyny drukujące banery, plakaty czy reklamy. Widzieliśmy wielkie logo hotelu, które zawiśnie gdzieś w Polsce. Każdy uczeń mógł sam dla siebie wykonać button, czyli przypinkę z ulubionym bohaterem z kreskówek. Próbowano również swoich sił w zaoczkowaniu banerów. Zrobiono też dla świetlicy kubek ze zdjęciem bohaterów bajki Sąsiedzi. Zaciekawieni uczniowie zadawali pytania, obserwowali, wręcz nie chcieli kończyć tego spotkania...
Dziękujemy za miłą atmosferę w czasie zwiedzania i chęć podzielenia się wiedzą o swojej pracy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Z wizytą w Kuźni Reklamy