Natasza Adamska - Mistrzynią Polski w Karate

Uczennica naszej szkoły mistrzynią Polski w karate wkf.
W dniach 4-6 czerwca odbyły się w Zielonkach- Parceli koło Warszawy Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców Karate WKF. Zawody te przebiegały pod auspicjami Ministerstwa Sportu oraz Polskiej Unii Karate - Polski Związek Sportowy.
Natasza Adamska, uczennica Szkoły Podstawowej w Piaskach, po raz pierwszy wzięła udział w tych zawodach. Wraz ze swoimi koleżankami okazała się bezkonkurencyjna w Kata Drużynowym Juniorek Młodszych, zdobywając mistrzostwo Polski. To pierwszy taki tytuł w krótkiej, ale obfitującej w sukcesy, historii UKS Shodan.
Natasza od kilku lat trenuje w UKS Shodan w Piaskach pod czujnym okiem trenera i ojca - Jarosława Adamskiego. Jej zwycięstwo to podsumowanie wielu sukcesów uzyskiwanych do tej pory. Mistrzostwo Polski to marzenie każdego sportowca, a Natasza je zrealizowała. Gratulujemy!
Ten sukces motywuje do dalszej pracy. Będziemy walczyć o kolejne tytuły mistrzowskie.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Natasza Adamska - Mistrzynią Polski w Karate