Bajka o Czerwonym Kapturku po angielsku i troszkę…. inaczej.

„Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żyła sobie mała dziewczyna zwana przez wszystkich Czerwonym Kapturkiem …”. Zapewne każdy z Was zna tę historię. Tym razem uczniowie klasy 4c przygotowali tą bajkę w języku angielskim. Młodzi aktorzy przełamali bariery językowe, bardzo szybko przyswajając dialogi na pamięć. Opanowali nie tylko swoje kwestie - większość występujących znała dobrze teksty swoich kolegów. Nad każdą sceną pracowali bardzo pieczołowicie. Nikt jednak nie narzekał. To była po prostu dobra, wciągająca zabawa. Uczniowie biorący udział w przestawieniu poznali nowe słownictwo oraz ćwiczyli umiejętność mówienia w języku angielskim. Ważnym elementem przedstawienia były kolorowe kostiumy aktorskie oraz przepięknie wykonana dekoracja.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Bajka o Czerwonym Kapturku po angielsku i troszkę…. inaczej.