Wycieczka Starszaków i Średniaków do ZOO we Wrocławiu

Wczesnym rankiem 23 maja dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych wyruszyły na od dawna wyczekiwaną wycieczkę do ZOO. Na tą wycieczkę przedszkolacy czekali aż 3 lata, tak dawno zrodził się pomysł odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Żabki i Biedronki zachwycały się wszystkim. Najpierw pojazdami, których w naszej okolicy na co dzień nie widać. Uwagę dzieci przykuwały biało – niebieskie tramwaje i żółto- czerwone autobusy. Dziwiły się też „korkom" na ulicach.
Kiedy podjechaliśmy autobusem pod bramę ZOO, podróżujący zobaczyli żyrafy. W trakcie wycieczki oglądali mnóstwo zwierząt znanych i mniej znanych. Ogromny entuzjazm wywołali mieszkańcy i klimat Afrykarium. Atrakcją był też niespodziewany deszcz. Przed ulewą zdążyliśmy się jednak schronić w Restauracji Letniej, w której mieliśmy zamówiony obiad. Posileni ruszyliśmy na dalsze zwiedzanie. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Piasków.

Reszta zdjęć TUTAJ

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Wycieczka Starszaków i Średniaków do ZOO we Wrocławiu