Konkurs plastyczny „Przemoc moimi oczami”

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączają się w działania profilaktyczne. Tym razem klasy szóste i siódme pod okiem nauczyciela, pani Irminy Małeckiej, wzięli udział w konkursie plastycznym pod tytułem "Przemoc moimi oczami". Konkurs organizowany jest przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty oraz Fundacji „Dziecko w Centrum”. Jego ideą jest przedstawienie oczami ucznia zjawiska przemocy. W ramach konkursu uczniowie wykonali prace plastyczne w różnych formatach. Pracowali indywidualnie lub w 2 - 3 osobowych grupach. Pierwszym etapem konkursu był etap szkolny, do kolejnego zakwalifikowali się: Lena Stachowska, Szymon Andrzejewski, Wiktoria Sobkowiak, Julia Bonawenturczyk, Natalia Niedźwiecka, Magdalena Nawrocik oraz Wiktoria Twardowska, Natasza Adamska, Sandra Biniasz, Martyna Majchrzak, Antoni Okoniewski, Dawid Jakuszkowiak, Kinga Hyżyk, Maja Marek, Julia Bryl, Otylia Kapałka, Laura Góralska. Cieszymy się, iż uczniowie chętnie angażują się w działania, które mają na celu przeciwdziałanie przemocy i agresji.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Konkurs plastyczny „Przemoc moimi oczami”