XIII Wielkopolski Turniej Orlika 2023

14 kwietnia 2023 roku na boisku „Orlik” w Pogorzeli odbył się turniej eliminacyjny powiatu gostyńskiego „ Wielkopolskiego Turnieju Orlika” . W turnieju wzięło udział 6 zespołów. Zawody odbywały się w dwóch grupach. Chłopcy z Piasków rywalizowali z Szelejewem, które pokonali 5:1 oraz ze szkołą nr 2 z Gostynia, remisując 3:3, co dało im awans do półfinału. Kolejny mecz był niezwykle zacięty. Po remisie 2:2 odbyła się dogrywka, która nadal nie wyłoniła finalisty. Dopiero w rzutach karnych Piaski pokonały zespół z Zimnowody. W drugim półfinale, także po rzutach karnych, wygrała szkoła nr 2 z Gostynia, pokonując zespół ze szkoły z Borku Wielkopolskiego. W ostatnim finałowym meczu Piaski pokonały 5:4 zespół z Gostynia. Gratulujemy naszym chłopakom wygranej i życzymy dalszych sukcesów w finale powiatu, który odbędzie się 27 kwietnia na Orliku w Krobi. Skład zespołu: Miłosz Twardowski, Oskar Jarczewski, Dawid Siekierkowski, Daniel Lipiński, Antek Pikulski, Dawid Kraszewski, Szymon Kufliński, Artur Wojtkowiak, Piotr Pawlicki, Adam Wośkowiak.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 XIII Wielkopolski Turniej Orlika 2023