Witaminy zamiast nikotyny

W marcu obchodziliśmy Szkolny Dzień Zdrowia. Zespół ds. Promocji Zdrowia przygotował i przeprowadził zajęcia profilaktyczne pod hasłem „Witaminy zamiast nikotyny”. Udział w akcji antynikotynowej wzięli uczniowie klas 4-8 przebywający w świetlicy szkolnej na godzinie „0” oraz „świetliczaki” z klas 1-3. Uczniowie wysłuchali krótkiej prelekcji, w której nie zabrakło także informacji dotyczących e-papierosów. Następnie młodzież rozszyfrowywała „kody prozdrowotne”. Każdy z uczestników zabawy otrzymał witaminki w postaci jabłka. Poczęstunek owocami miał przekonać ich, że zamiast tytoniu, który ma bardzo zły wpływ na tak młody organizm, mogą, a nawet powinni, wybrać witaminy, a co za tym idzie lepsze zdrowie.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Witaminy zamiast nikotyny