Konkurs recytatorski

3 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, w którym zaprezentowało się 19 uczniów z klas 1-3. Dobór repertuaru był dowolny, ale największą popularnością cieszyła się klasyka literatury dziecięcej - wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Młodzi artyści doskonale opanowali teksty pamięciowo i włożyli wiele serca w ich interpretację. Dla większości dzieci był to pierwszy taki występ, ale wszystkie zgodnie przyznały, że chętnie wezmą udział w kolejnych. Miały bowiem okazję do zaprezentowania swojego talentu, ale też wysłuchania interpretacji koleżanek i kolegów.
Jury doceniło zaangażowanie recytatorów i przyznało:
I miejsce – Mai Zarembie z 1c
II miejsce – Marcinowi Jaśkiewiczowi z 3c
III miejsce – Wiktorii Frąckowiak z 1c
oraz wyróżnienia:
w kategorii klas 1 – Dawidowi Machowiakowi z 1c
w kategorii klas 2 – Jakubowi Dzikowi z 2c
w kategorii klas 3 – Jagnie Wojciechowskiej z 3c
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie i słodki upominek, natomiast zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi podarunkami rzeczowymi.
Małym artystom gratulujemy i jesteśmy przekonani, że jeszcze będziemy mieli okazję podziwiać ich talent w innych konkursach i szkolnych przedstawieniach.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Konkurs recytatorski