Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych

30 marca 2023 roku odbyły się w Starej Krobi drużynowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów we wszystkich kategoriach wiekowych. Choć warunki przełajowe były bardzo trudne, wszyscy dzielnie walczyli, co przełożyło się na znakomite wyniki końcowe. Dalszy etap to finał wojewódzki w Żerkowie, do którego indywidualnie awansowali Franek Wolny i Gabriel Twardowski.
Bardzo wysoki poziom zaprezentowały również drużyny dziewcząt z rocznika 2012 i młodsze oraz 2010-2011, zajmując pierwsze miejsca, co dało im zespołowy awans do finału wojewódzkiego.
Składy zwycięskich zespołów to:
Dziewczęta rocznik 2012 i młodsze:
Poznańska Zofia, Jankowiak Amelia, Szymczak Daria, Marciniak Marianna, Adamska Aleksandra, Frąckowiak Lena, Borowczak Lena.
Dziewczęta rocznik 2010-2011:
Murawiec Wiktoria, Janicka Gabriela, Eisop Anastazja, Jędryczka Amelia, Adamczyk Lena, Szymańska Gabriela, Tomczak Maria.
Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęły także pozostałe nasze drużyny:
Dziewczęta rocznik 2008-2009 miejsce 2
Jankowska Zuzanna, Stańczak Agata, Olejniczak Nadia, Szymańska Hanna, Ratajczak Martyna, Szymańska Zuzanna
Chłopcy rocznik 2012 i młodsi miejsce 2
Twardowski Gabriel, Wolny Franciszek, Szczepaniak Filip, Dudkowiak Igor, Wielowiejski Alan, Szczeblewski Maksym.
Chłopcy rocznik 2010-2011 miejsce 3
Jarczewski Oskar, Siekierkowski Dawid, Twardowski Miłosz, Lipiński Daniel, Nowicki Jakub, Wośkowiak Adam.
Chłopcy rocznik 2008- 2009 miejsce 3
Bonawenturczyk Paweł, Płaczkiewicz Eryk, Janicki Sergiusz, Marciniak Piotr, Tomczak Aleksander, Marcinkowski Tomasz.
Wszystkim naszym zawodnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły w Piaskach.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Mistrzostwa powiatu w drużynowych biegach przełajowych