Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

17 lutego w hali sportowej SP nr 1 w Gostyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: SP nr 1 Gostyń, SP Poniec, SP nr 5 Gostyń (wicemistrzynie województwa wielkopolskiego 2021/2022) oraz SP Piaski. Dla naszych dziewczyn był to debiut w tych rozgrywkach. Mecze były bardzo emocjonujące i stały na wysokim poziomie. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Nasze reprezentantki walczyły dzielnie, ale musiały zadowolić się trzecim miejscem. Wygrały gospodynie, które będą reprezentowały powiat gostyński na zawodach rejonowych.
Skład naszej reprezentacji:
Ciemniak Julia, Dominiak Julia, Stachowiak Natalia, Eisop Anastazja, Wojciechowska Julia, Bonawenturczyk Amelia, Jędryczka Amelia, Kwiecińska Barbara, Wilczyńska Magdalena.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt