Piłkarskie zmagania starszych klas

W czwartek, 12 stycznia, uczniowie z klas 7 i 8 uczestniczyli w towarzyskim turnieju piłki nożnej, który odbył się w hali Szkoły Podstawowej w Bodzewie. Na turniej o puchar Dyrektora Szkoły zaproszone zostały cztery drużyny: SP Pogorzela, SP Szelejewo, SP Piaski oraz gospodarze z Bodzewa. Rozgrywki odbywały się systemem ‘każdy z każdym”. Po ambitnej i sportowej walce reprezentanci naszej szkoły wywalczyli 4 punkty, które przełożyły się na zdobycie w całym turnieju drugiego miejsca.
Drużyna z Piasków wystąpiła w następującym składzie:
Aleksander Tomczak, Paweł Bonawenturczyk, Antoni Pikulski, Oskar Jarczewski, Jakub Nowicki, Kacper Nowicki, Daniel Lipński, Dawid Siekierkowski, Alex Szczeblewski, Piotr Marciniak.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2022/2023 2022_2023 Piłkarskie zmagania starszych klas