„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim potrzebny jest miś”

25 listopada to dzień, kiedy swoje święto obchodzi prawdziwy przyjaciel każdego dziecka – pluszowy miś. I to właśnie tego dnia przedszkolacy oraz uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej przynieśli do szkoły swoje misiowe pluszaki. Ponadto dzieci, które odwiedziły bibliotekę szkolną, zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Mogły sprawdzić, czy znają bohaterów książki pt. „Kubuś Puchatek", spróbować pozbierać „misiową łapą" wykałaczki, narysować misia z zamkniętymi oczami, wziąć udział w wyścigach papierowych misiów, nauczyć się wiersza J. Brzechwy pt.."Niedźwiedź", wysłuchać fragmentów książki o Kubusiu Puchatku oraz rozwiązać quiz o niedźwiedziach.

Jesteś tutaj: Home Archiwum 2015/2016 2015_2016 „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim potrzebny jest miś”