Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich osób pracujących w oświacie. To dzień wyjątkowy zarówno dla uczniów, jak i ich nauczycieli. Ci pierwsi jakby z większą ochotą i uśmiechem przekraczają mury szkoły. Nauczyciele natomiast przyjmują wiele ciepłych i miłych słów od swych wychowanków.
Mimo iż tego dnia nie odbywały się lekcje, nie brakowało w salach lekcyjnych uczniów biorących udział w zajęciach integracyjnych. Wielu z nich wzięło także udział w części artystycznej przygotowanej przez Samorządy Uczniowskie. Występujący uczniowie opowiedzieli skąd się wziął nauczyciel na świecie i co spowodowało, że pojawiła się na świecie tak wyjątkowa, często niezrozumiana i niedoceniana istota. Przedstawienie zadedykowali wszystkim nauczycielom naszej szkoły, ich nauczycielom i nauczycielom ich nauczycieli.
Jednak zanim młodzi artyści uświetnili ten uroczysty dzień występem, głos zabrała pani dyrektor Henryka Jurkowska-Klupś, która powitała gości zgromadzonych w auli. Następnie wiele ciepłych słów skierowała do nauczycieli, dziękując im za zaangażowanie oraz życząc wielu sił i wytrwałości w wykonywaniu tego wyjątkowego zawodu.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Edukacji Narodowej