Sukces w konkursie fotograficznym.

Uczennica naszej szkoły Monika Andrzejczak zajęła I miejsce w dziale fotograficznym kategorii szkół gimnazjalnych w IX Powiatowym Konkursie Literacko - Plastyczno – Fotograficznym „Dialog z rzeczywistością” organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. Celem konkursu było zainspirowanie uczniów do prezentowania swoich doświadczeń i poglądów w artystycznej formie, budzenie wrażliwości oraz wyłonienie młodzieży uzdolnionej artystycznie. Uczestnicy, których talent został doceniony, zostali zaproszeni 4 marca do gostyńskiego liceum na podsumowanie konkursu, któremu towarzyszyła wystawa prac laureatów. Tematem tegorocznej edycji konkursu był „Mój świat”. Jak swój świat utrwala w fotografii Monika, można zobaczyć poniżej.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Sukces w konkursie fotograficznym.