Konkurs SKO

Szkolna Kasa Oszczędności, to program edukacji finansowej dla dzieci do 16 roku życia. Jest to najstarszy i najpopularniejszy szkolny system oszczędzania, który uczy dzieci dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy. Daje też możliwość udziału w różnych konkursach. W SKO oszczędzają najmłodsi uczniowie szkoły i to oni właśnie wzięli udział w szkolnym konkursie mającym na celu wykonanie projektu skarbonki.
W konkursie wzięło udział 40 uczniów z kl.1-3 edukacji wczesnoszkolnej. Komisja konkursowa, po skrupulatnym przeliczeniu oddanych głosów, przyznała 5 miejsc:
I miejsce – Wiktor Madej kl. 1a
II miejsce – Kinga Frąckowiak kl. 1a
III miejsce – Norbert Mazurek kl. 1c
IV miejsce – Karolina Danielczyk kl. 2b
V miejsce – Zofia Andrzejczak kl. 1a
Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Nie zapomniano również o wszystkich pozostałych uczestnikach konkursu, których także nagrodzono drobnymi upominkami oraz dyplomami.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Konkurs SKO