Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” w barwach narodowych

8 czerwca o godz. 10.00 uczniowie i nauczyciele przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam" i po raz trzeci uczestniczyli w próbie bicia rekordu masowego czytania w jednym momencie. Uczniowie spotkali się na boisku szkolnym, by poczytać przyniesione przez siebie książki. Młodsi, chcąc promować czytelnictwo wśród rówieśników, przygotowali plakaty oraz hasła zachęcające do czytania.
Powszechnie wiadomo, że książki uczą, bawią, budzą ciekawość świata, wzbogacają zasób słownictwa oraz wychowują. Zatem czytajmy!
Czytający, chcąc przy okazji uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, zadbali o to, by jeden z elementów ich stroju był w kolorze białym albo czerwonym.

Jesteś tutaj: Home 2017_2018 Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” w barwach narodowych