Grudniowe popołudnie w szkole

We wtorkowe popołudnie, 13 grudnia, w auli spotkali się trzecioklasiści, ich opiekunowie oraz nauczycielki. Przy zapachu świerku, woni goździków i pomarańczy, w atmosferze zbliżających się świąt Bożego Narodzenia miło spędzono czas.  W celu zintegrowania licznie przybyłych gości, organizatorki zaproponowały konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. W rywalizacji udział wzięły dwie drużyny - dzieci kontra rodzice. Po ponad piętnastominutowych zmaganiach oczywiście zwyciężyły dzieci, które wykonały najdłuższy łańcuch.  Następnie wspólnie śpiewano kolędy. Utalentowani uczniowie i ich rodzice zaprezentowali swoje umiejętności w grze na różnych instrumentach. Kolędy zagrali: Patrycja Borowczyk z klasy 3c wraz ze swoim tatą, Aleksander Mazurek z klasy 3b, Małgorzata Michalak oraz Zofia Zimowska z klasy 3a. Klasa 3 d przygotowała kolędę „Lulajże Jezuniu” i zagrała ją na Bum Bum Rurkach. Podczas kolędowania licznie zgromadzeni goście wykonali piękne ozdoby choinkowe oraz świąteczne stroiki. By upamiętnić to niezwykłe spotkanie wszyscy uczestnicy warsztatów stanęli do wspólnego zdjęcia i odśpiewali gromkim chórem cztery zwrotki kolędy „Dzisiaj w Betlejem”.
Organizatorki dziękują wszystkim za zainteresowanie, tak liczne przybycie oraz duże zaangażowanie zarówno dzieci, jak i rodziców.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 Grudniowe popołudnie w szkole