XIII Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piaski

Kolejny turniej mikołajowy o puchar Wójta Gminy Piaski już za nami. 6 grudnia w XIII zmaganiach piłkarskich szkół podstawowych udział wzięli: drużyna z Bodzewa, Pogorzeli, Szelejewa oraz gospodarze - zespół z Piasków.   Rozegrano sześć meczy.  Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Wyrównana rywalizacja na boisku przyniosła rozstrzygnięcia: miejsce I zajął zespół z Piasków, II uczniowie z Bodzewa, III z Pogorzeli, a na IV miejscu uplasowała się drużyna z Szelejewa. Zwycięski zespół otrzymał puchar ufundowany przez Wójta Gminy Piaski p. Wiesława Glapkę oraz piłkę podarowaną przez Radnego Gminy Piaski p. Dariusza Naskręta.  Spotkania były niezwykle emocjonujące i zacięte, odbywały się zgodnie z zasadą fair-play, dlatego też Radny Powiatowy p. Zenon Norman ufundował nagrodę dla drużyny, która grała najbardziej fair-play i zanotowała na swoim koncie najmniejszą ilość fauli - był to zespół z Szelejewa.   Jak co roku zostały przyznane także nagrody indywidualne ufundowane przez Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu p. Krzysztofa Deutscha. Dominik Pietrzyk, zawodnik z Piasków, otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza, a Bartek Żalik, piłkarz z Bodzewa, który o tytuł walczył do ostatniego meczu, zdobył nagrodę dla najlepszego strzelca. Przewodniczący Komisji Oświaty p. Konrad Szafranek ufundował nagrodę indywidualną dla najlepszego piłkarza turnieju. Został nim Oskar Kordus z Piasków. Warto dodać, że był to jeden z najmłodszych uczestników- zawodnik z klasy IV.
Na wszystkich czekała też miła niespodzianka przygotowana przez Radę Rodziców, która dla uczestników turnieju przygotowała drugie śniadanie, a dla piłkarzy słodki upominek. Mikołajkowymi słodkościami obdarowywała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Marlena Nowacka.
Podczas przerw między rozgrywkami można było obejrzeć układy taneczne w wykonaniu zespołu w składzie: Weronika Kopaszewska, Natalia Karkos, Karolina Michalak, Zuzanna Kolan, Alicja Kaczmarek, Daria Nowak, Adrianna Witecka.
Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Dominik Pietrzyk, Oskar Kordus, Nicolas Dopierała, Kornel Olejniczak, Kacper Dratwiak, Kacper Madej, Michał Wrona, Marta Wrona, Dominik Jędrzejczak, Michał Szwałek.

Jesteś tutaj: Home 2016_2017 XIII Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Piaski