Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

31 maja w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krobi po raz kolejny odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego dla uczniów klas III gimnazjum.
W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad 40 uczniów z 10 szkół gimnazjalnych z powiatu gostyńskiego. Uczestnicy w ciągu godziny musieli zmierzyć się z niełatwymi zadaniami obejmującymi zastosowanie struktur leksykalno – gramatycznych, wykazać się znajomością funkcji językowych oraz umiejętnością czytania ze zrozumieniem.
W konkursie z języka niemieckiego pierwsze miejsce zajął Jakub Półtoraczyk, Kinga Kaczmarek była druga. Weronika Nawrocka zajęła trzecie miejsce w konkursie z języka angielskiego.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego