IV edycja Wielkanocnego Konkursu z Jajem rozstrzygnięta.

21 marca w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik odbyło się posumowanie i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Zadaniem uczestników było wykonanie kartki wielkanocnej lub pisanki w dowolnej technice plastycznej. Na konkurs wpłynęło 228 pisanek oraz 257 kartek.
Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy i ręczne, samodzielne wykonanie. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, klasy IV-VI SP, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.
W kategorii klas IV-VI wyróżnienia otrzymali: Szymon Piotrowski z kll.Vc, Kacper Binkowski z kl.Vb, Antoni Kaczmarek z kl.VI b. Nagrodę otrzymał Michał Łagoda z kl.VIb.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 IV edycja Wielkanocnego Konkursu z Jajem rozstrzygnięta.