Nowe książki są już w bibliotece!

Dzięki udziałowi naszej szkoły w programie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń", biblioteka szkolna zyskała możliwość pozyskania funduszy na zakup nowych książek. W ramach programu zakupiono ich blisko 200. Są to w dużej mierze książki zaproponowane przez samych uczniów. Książki, które ich interesują i powinny znaleźć się w zbiorach biblioteki szkolnej. Nowo zakupione pozycje dają możliwość czerpania przyjemności z czytania, pozwalają zdobyć w atrakcyjny sposób wiedzę o świecie, a także miło spędzić wolny czas. Posłużą one również promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijania ich kompetencji i zainteresowań czytelniczych.

Zapraszamy wszystkich uczniów do biblioteki. Skorzystajcie z możliwości wypożyczenia książek na okres ferii zimowych i wakacji letnich. Nowe książki na was czekają. Miłej lektury!

Jesteś tutaj: Home 2015_2016 Nowe książki są już w bibliotece!