Akcja Puzzel

Wielkim sukcesem zakończyła się impreza charytatywna pod hasłem "Akcja Puzzel". Dzięki ludziom dobrej woli, na leczenie Agnieszki Pawlak ze Smogorzewa, w dwie godziny, udało się zebrać ponad 6 tysięcy złotych.
Podczas dwugodzinnej akcji, dla gości zostały przygotowane niesamowite atrakcje. Każdy znalazł coś dla siebie i miał okazję wspomóc Agnieszkę, wrzucając symboliczną złotówkę do puszki.
Imprezie towarzyszyły występy uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkół w Piaskach oraz 3 grupy tancerzy z „Projektu Mimika" przygotowane przez p. Marię Wawrzyniak. Zaprezentowały się także gostyńskie mażoretki, w składzie: Sandra Śleboda, Anna Śleboda i Maria Kamińska. Odbył się koncert zespołu De Facto. Swe umiejętności zaprezentowali karatecy. Był też kącik dla dzieci "Radosna szkoła" z punktem malowania twarzy, trampolina i dmuchany żółw dla najmłodszych przygotowany przez p.Wojciecha i p.Agnieszkę Nawrocik. Powstało także stoisko kawiarniane z domowymi wypiekami dostarczonymi przez rodziców oraz nauczycieli.
Festynowi towarzyszyła akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego DKMS, otwarty był także punkt pomiaru cukru i badania ciśnienia, który prowadziła p. Agata Przybysz.
Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli udało się uzbierać kwotę 6034,39 zł.
Bardzo dziękujemy inicjatorkom akcji, paniom: Joannie Długiej, Julii Glince, Danucie Witczak, uczniom naszej szkoły oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom i pracownikom placówki.

Agnieszkę Pawlak można też wesprzeć, wpłacając pieniądze na konto: 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem "dla Agnieszki". Stowarzyszenie DZIECKO, ul. Bojanowskiego 14a, 63-800 Gostyń.

RESZTA ZDJĘĆ TUTAJ

Jesteś tutaj: Home Aktualności Akcja Puzzel