Z ekonomią za pan brat

26 listopada 2014 roku w Zespole Szkół w Bodzewie odbył się Powiatowy Konkurs Ekonomiczny „Spotkanie z Ekonomią". Został on adresowany do uczniów gimnazjów.
Celem potyczek było zapoznanie gimnazjalistów z podstawowymi pojęciami z ekonomii, praktycznym stosowaniem matematyki w bankowości oraz rozszerzanie umiejętności obliczeń procentowych. Konkurs zorganizowany przez p. Annę Ptak – nauczycielkę matematyki w ZS w Bodzewie, odbył się pod patronem Powiatowego Spółdzielczego Banku w Gostyniu. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 8 czteroosobowych drużyn z powiatu gostyńskiego. Zespół z Piasków zdobył III miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Klonowska, Joanna Małecka, Jakub Półtoraczyk i Wiktor Maćkowiak. Do konkursowych zmagań w/w uczniów przygotowała p. Paulina Andrzejczak.
Nagrodą za uzyskany wynik był radiomagnetofon dla szkoły oraz plecaki dla każdego ucznia.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Z ekonomią za pan brat