Wicemistrzostwo Powiatu

21 listopada uczniowie z naszego gimnazjum uczestniczyli w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej. W turnieju, który odbywał się w hali Gimnazjum nr 1 w Gostyniu, rywalizowały cztery zespoły, które wcześniej zwyciężyły w swoich grupach eliminacyjnych: gimnazjaliści z Ponieca, Starej Krobi, Piasków oraz Gostynia. Po wcześniejszym losowaniu każda drużyna rozegrała trzy spotkania. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pokonali zespół Starej Krobi 2 : 0, w kolejnym starciu ulegliśmy zespołowi z Gostynia 1 : 4. W ostatnim meczu, który decydował o wywalczeniu 2 miejsca w turnieju, pokonaliśmy gimnazjalistów z Ponieca 2: 1.

Klasyfikacja końcowa
1. Gim. nr 1 Gostyń 9 pkt
2. Gim. Piaski 6 pkt
3. Gim. Poniec 3 pkt
4. Gim. Stara Krobia 0 pkt

Nasz zespół wystąpił w składzie : Szymon Murawiec , Dawid Wojciechowski , Daniel Stanisławski, Patryk Stefaniak ,Tomasz Trąbała , Błażej Danielczak , Tobiasz Szymczak , Hubert Szymczak , Michał Chmielarczyk , Gerard Larski , Grzegorz Wojtasik .

finał powiatu

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wicemistrzostwo Powiatu