Certyfikat „Szkoły w Ruchu” w rękach Zespołu Szkół w Piaskach

Ubiegły rok szkolny 2013/2014 Minister Edukacji Narodowej, pani Krystyna Szumilas ogłosiła „Rokiem Szkoły w Ruchu". Do tej akcji przyłączyła się oczywiście nasza placówka, która podjęła szereg działań mających na celu promocję aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród uczniów naszej szkoły.
O działaniach podejmowanych przez nas można przeczytać na naszej stronie w zakładce Rok szkoły w ruchu.
Aktywność uczniów i pomysłowość nauczycieli przyniosły oczekiwane efekty. Otrzymaliśmy certyfikat „Szkoły w Ruchu", z czego oczywiście jesteśmy bardzo dumni.
Na tym jednak nie poprzestaliśmy i kontynuujemy rozpoczęte działania również w tym roku.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Certyfikat „Szkoły w Ruchu” w rękach Zespołu Szkół w Piaskach