Font Size

Cpanel

Do startu gotowi

Tegoroczne zmagania sportowców w zawodach międzyszkolnych, podobnie jak w latach poprzednich, rozpoczęliśmy od sztafetowych biegów przełajowych. Biegi zostały przeprowadzone w lasku na osiedlu Pożegowo. Trasę przygotowano na terenie płaskim, mimo to nie należała do najłatwiejszych, ponieważ częściowo była wąska z wieloma zakrętami. Drużyna szkoły podstawowej składała się z chłopców i dziewcząt. Każdy miał do pokonania ponad 800 metrową pętlę.
Uczniowie podstawówki reprezentowali szkołę w składzie: Naskręt Julia, Naskręt Adrianna, Bielecka Patrycja, Bielecka Karolina, Zbieralska Małgorzata, Naskręt Martyna, Dopierała Bartek, Frankiewicz Mikołaj, Kordus Cezary, Maleszka Kacper, Talaga Igor, Holewinski Łukasz. Reprezentacja podstawówki rozpoczęła swój bieg od prowadzenia, ostatecznie zajęła III miejsce.
Rozgrywki gimnazjum zostały podzielone na kategorie dziewcząt i chłopców. Każda drużyna liczyła 10 zawodników. Dziewczęta miały do pokonania trasę ponad 800 metrów, a chłopcy ponad 1000m. Dziewczęta z gimnazjum uplasowały się na IV miejscu. Wystąpiły w składzie: Eisop Daria, Ślachetka Zofia, Janicka Milena, Michalak Karolina, Kopaszewska Weronika, Maćkowiak Natalia, Klonowska Natalia, Frankiewicz Weronika, Zbieralska Martyna, Śleboda Sandra, Henzel Jolanta, Gano Monika.
Drużyna chłopców z gimnazjum w składzie: Szymczak Tobiasz, Wesołek Błażej, Szymczak Hubert, Szymoniak Kamil, Murawiec Szymon, Szczęsny Rafał, Stachowiak Patryk, Tomczak Sergiusz, Pawlicki Bartosz, Szwałek Marek uplasowała się na IV miejscu.