Lekcja niemieckiego

10 września 2014r. zaparkował przed naszą szkołą Deutsch Wagen - jeden z kilku jeżdżących po Polsce i promujących naukę języka niemieckiego busów. Wysiadła z niego pani Justyna, lektorka projektu Deutsch - Wagen Tour i... zaczęło się. Język niemiecki inaczej, tzn. nie w klasie, nie z podręcznikami i zeszytami, a w auli, gdzie zamiast siedzenia w ławkach było dużo ruchu, śmiechu i konkursów.
Te nietypowe zajęcia stały się dla uczniów okazją do nauki języka poprzez zabawę, przekazały w interesujący sposób wiedzę o Niemczech oraz wspomogły integrację grup rówieśniczych.
Chusta animacyjna, balony z logo projektu, piłki i inne pomoce dydaktyczne sprawiły, że ta lekcja na długo zostanie w pamięci gimnazjalistów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Lekcja niemieckiego