Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2014 r. odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015.
Zgodnie z wieloletnią tradycją o godz.8.00 społeczność szkolna zgromadziła się w kościele parafialnym, by wziąć udział w nabożeństwie. Podczas przemarszu z kościoła do szkoły nad bezpieczeństwem dzieci czuwali policjanci oraz przedstawiciele Klubu Wolni Jeźdźcy. Wspólnie podjęli działania wspierające akcję „Bezpieczna droga do szkoły".
Po mszy św. zebranych przed budynkiem szkoły uczniów, ich rodziców i nauczycieli powitała pani dyrektor Henryka Jurkowska-Klupś. Szczególnie gorąco i ciepło zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej placówce. Zapoznała zgromadzonych z organizacją roku szkolnego. Życzyła też całej społeczności szkolnej zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz wielu sukcesów i radości w bieżącym roku szkolnym.
Po uroczystości uczniowie spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się z planem zajęć i oczywiście podzielili się z wrażeniami z wakacji.

1 września 2014 r. odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2014/2015.

Zgodnie z wieloletnią tradycją o godz.8.00 społeczność szkolna zgromadziła się w kościele parafialnym, by wziąć udział w nabożeństwie. Podczas przemarszu z kościoła do szkoły nad bezpieczeństwem dzieci czuwali policjanci oraz przedstawiciele Klubu Wolni Jeźdźcy. Wspólnie podjęli działania wspierające akcję „Bezpieczna droga do szkoły”.

Po mszy św. zebranych przed budynkiem szkoły uczniów, ich rodziców i nauczycieli powitała pani dyrektor Henryka Jurkowska-Klupś. Szczególnie gorąco i ciepło zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej placówce.  Zapoznała zgromadzonych z organizacją roku szkolnego. Życzyła też całej społeczności szkolnej zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz wielu sukcesów i radości w bieżącym roku szkolnym.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Rozpoczęcie roku szkolnego