Prace Moniki wyróżnione w konkursie

W ubiegłym tygodniu zakończył się czwarty etap konkursu fotograficznego „Gmina Piaski w obiektywie" - jury spośród nadesłanych prac wybrało najlepsze. Tym samym zakończył się konkurs trwający blisko rok, którego przedmiotem były fotografie wykonane na terenie gminy Piaski. Przedstawiały one cztery pory roku (architektura, przyroda). Konkurs odbywał się w czterech etapach.
Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu gminy Piaski oraz osoby dorosłe zamieszkałe na terenie naszej gminy. Z zaproszenia skorzystała gimnazjalistka Monika Andrzejczak, której prace zostały wyróżnione w każdym z etapów konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po analizie wszystkich wyróżnionych prac i wyłonieniu najlepszych zdjęć w każdej kategorii.

Wyróżnione prace Moniki:

Pozostałe prace zgłoszone na konkurs:

Jesteś tutaj: Home Aktualności Prace Moniki wyróżnione w konkursie